YILMAZER CAM BALKON   |   M.Çakmak Mh. Polatlı 2 Cd. 24. Sk. No:15/A Sincan-ANKARA   |   Tel-Fax: 0312-268 17 95   |   GSM: 0532-601 21 84
Şirket Profili
Ankara Sincan'da 2004 yılından bu yana faaliyet gösteren firmamız, cam balkon uygulamaları ve PVC pencere kapı sistemleri alanında hizmet vermektedir.

PVC pencere ve kapı sistemlerinin önde gelen markalarından FIRATPEN'in yetkili bayii olan firmamızda muhtelif model ve özelliklerde PVC pencereler, kapılar, çek-aç sürme sistemleri, PVC sineklikler, panjurlar ve kepenk sistemleri gibi ürünleri bulabilirsiniz.

PVC sistemler, maliyetinin düşük olması, ısı yalıtım özelliği, bakım kolaylığı, uzun kullanım ömrü gibi nedenlerle en çok tercih edilen ürünlerdir. Bu özellikleri ile PVC sistemleri tüketiciye tasarruf imkanı sağlarken aynı zamanda şık görünümü ile yaşam mekanlarına değer katar. PVC kapı ve pencere sistemlerinin uygulanacağı mekana göre farklı renk ve desen seçenekleri bulunmaktadır. Böylece evinizin dekorasyonu ile uyumlu pencere ve kapı sistemlerine sahip olabilirsiniz.

Firmamızın en önemli çalışma alanlarından biri de cam balkon uygulamalarıdır. Cam balkonlar, kış mevsiminde de geniş ve ferah bir manzaraya sahip olmak ve bu arada ısı kaybını önlemek açısından son yıllarda sıklıkla tercih edilmeye başlanmıştır.

Firmamız, uzman kadrosu ile konutlar, işyerleri, ofisler, alışveriş merkezleri, kurum ve kuruluş binaları için cam balkon uygulamaları gerçekleştirmektedir. Şık, dekoratif görüntüsü ve yaz-kış kullanabileceğiniz, geniş bir manzaraya sahip balkon alanı yaratması ile cam balkon sistemleri müşterilerimizin sıklıkla tercih ettiği uygulamalardır. Firmamız, her mekana özel projelerle uygun cam balkon çözümleri sunmaktadır.

PVC kapı ve pencere sistemleri ve cam balkon uygulamalarında güvenilir ve uzman çözümler arıyorsanız sizlere hizmet vermekten onur duyacağız.

  • Şık, estetik cam balkon uygulamaları ile yaşam mekanlarınıza değer katmak
  • Yetkili bayii olduğumuz FIRATPEN markasını en doğru şekilde temsil etmek
  • Mekana uygun çözümlerle standartların üstünde kaliteli ve güvenilir hizmet vermek

Misyonumuz
  • Uzman ve deneyimli ekibimizle dürüst ve profesyonel hizmet vermek
  • Sektörümüzdeki gelişmeleri takip ederek yenilikçi bir anlayışla çalışmalarımızı sürdürmek
  • Müşterilerimiz ve çözüm ortaklarımız için ekonomik katma değer sağlamak

Vizyonumuz
CAM BALKON ÜRETİCİ BAYİİ
YETKİLİ BAYİİ