Etimesgut cam balkon olarak yer aldığımız bu sektörde sizlere en iyi hizmetleri sunmak amacıyla alanında uzman kişiler ile çalışıyoruz. Etkin olduğumuz süreç boyunca birçok müşterimizin istek ve ihtiyaçlarını karşıladık. Böylelikle Ankara da en çok tercih edilen firma olmayı başardık.

Amacımız ülke standartlarını yükseklere çıkarmak amacıyla özverili bir şekilde çalışmaktır. Bu sebeple gelişmiş teknoloji ve kaliteli ürün malzemeleriyle dayanıklı modeller inşa ediyoruz. Etimesgut cam balkon olarak sizlere en yeni yaşam alanları oluşturuyor ve güvenilir alanlar sağlıyoruz. Bu sayede aileniz ve sevdiklerinizle birlikte keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Şimdi cam balkon modellerimizi görmek için lütfen tıklayınız. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmeyi unutmayınız.

Etimesgut Cam Balkon ve Neden Cam BalkonSu Alır?

Balkonlar evlerimizde vakit geçirmekten mutlu olduğumuz alanlardır. Kimi zaman bu alanları kullanamaz hale geliriz. Bu durumda bizlerin oldukça canını sıkar. İyi bir şekilde oluşturulmamış bir cam balkon sistemleri zamanla su alır. Bunun en büyük problemi alanında uzman kişiler tarafından oluşturulmadığı için yapıt iyi bir şekilde meydana gelmemiş olur. Bu sebeple de zamanla aşınarak veya deforme uğrar bozulmalara neden olur.

Su sızdırma problemi yaşadığınız gibi yalıtım konusunda problemler yaşarsınız. Bu sebeple cam balkon yaptırmaya karar verdiğiniz zaman kurumsal bir firma olmasına dikkat edip güvenilir kişiler ile çalışmayı özen gösteriniz. Aksi takdirde yaşadığınız problemler neticesinde bireylere ulaşamaz ve paranız boşa gidecektir.

ostim-ısıcamlı-cam-balkon

Cam balkon su sızdırmasının bir diğer neden kaliteli olmayan silikonlardır. Bu silikonlar birkaç gün geçtikten sonra aşınmalara meydana gelir. Ve cam balkon sistemlerinin birbirini tutmasını sağlayamaz. Bu sebeple yağan yağışlar da su sızdırma yaşarız. Firmalar olarak cam balkonlar da su tahliye kanalları veya delikleri oluştururuz.

Olumsuz iklim koşulları ile birlikte bu kısımlar toz kir gibi atıklar ile dolar. Tıkandığı için dışarıdan gelen suyu tahliye edemediği için yine su sızdırma problemi yaşarsınız. Bu gibi sorunları yaşamamak için belli aralıklar ile bu kısımları temizlemeliyiz. Bu kısımların temizliğinde oldukça dikkat etmeliyiz. Çünkü tehlikeli durumlara sebebiyet gösterir. Daha fazla bilgi için lütfen tıklayınız.

Etimesgut Cam Balkon ve Cam Balkon Kırılır mı?

Firma olarak cam balkon sistemlerini bir araya getirdiğimiz zaman temperli camlardan oluştururuz. Peki temperli camlar nedir? Özel fırınlarımızda ısıttığımız 600-650 derecelerde ısıtırız. Daha sonra dışarıda ani soğumaya bırakırız. Böylelikle içeriden dışarıya doğru basınç uygulandığı için bu yapılar sertleşir. Bu sebeple bu camlara güçlendirilmiş camlar da deriz. Temperli hale getirdikten sonra yüzeyinde kırma, kesme, şekil verme gibi durumlar söz konusu olamaz. Öncesinde hazır hale getirdiğimiz bu ürünleri daha sonra temperli hale getiririz. Bu camlar diğer türlere göre 5 kat daha dayanıklıdır.

Sert cisimlere karşı savunma sağladığı için yüksek dayanım gücü vardır. Isı ve ses yalıtımında oldukça başarılı olduğu için her mevsim kullanacağınız bir sistem elde ederiz. Dışarıdaki soğuk havayı içeriye girmesini engeller. Aynı zamanda olumsuz iklim koşullarına karşı dayanıklı olduğu için yağmur, kar ve rüzgarlardan etkilenmez. Kırıldığı esnada bile küçük zar boyutlarına geldiği için etrafında ki hiçbir canlıya zarar vermez. Bu sebeple gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Cam Balkon Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Cam balkon yaptırmaya karar verdiğimiz de çalıştığımız firma oldukça önemlidir. Çünkü sistemlerimizin uzun süre dayanıklılık göstermesini isteriz. Bu bakımdan iyi bir cam balkon nasıl olmalıdır?

İyi bir cam balkon ürün malzemeleri alüminyumdan oluştururuz. Böylelikle paslanmaların önüne geçeriz. Oluşturduğumuz cam profillerin çerçevelerini alüminyumdan meydana getiririz. Çünkü kimi modeller güneş ısısından etkilenir ve izolasyon gücünü kaybeder. Aynı şekilde hareket sistemini sağlayan tekerlekleri de alüminyum veya metallerden oluştururuz. Bu sayede su ile karşılaştıklarında yüzeyinde paslanma meydana gelmez. Ve hareket sistemin de bir kayıp yaşamazsınız. Cam balkonları oluştururken yüksekliklere göre kalınlıklarını belirleriz. Örneğin 240 cm yükseklikteki bir modele 8 mm kalınlıkta cam inşa ederiz. Aynı şekilde 240 cm üzerindekilere de 10 mm kalınlıkta inşa etmeliyiz. Böylelikle daha kaliteli ve dayanıklı bir model elde etmiş oluruz. Yukarıda bahsettiğimiz gibi profiller de özel tahliye kanallarına veya deliklerine yer vermeliyiz. Bu sayede sağanak yağışlar da su alma derdiniz olmaz.

Firmamızı ziyaret etmek ve fiyat teklifi almak için tıklayınız.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp

Share this post

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp

Recent articles

Featured articles