Sincan pvc olarak firmamız sizlere kaliteli hizmetler sunmak adına yerinde ve zamanında teslim yaparak sizler mağdur etmiyoruz. Üretken ve yenilikçi tavrımız ile her gün yeni tasarımlar inşa ediyoruz. Sincan pvc olarak alanında uzman kişiler ile çalışıyor ve sizlere dayanıklı modeller inşa ediyoruz. Böylelikle uzun süre kullanacağınız sistemleri balkonlara uyguluyoruz. Geçmişten günümüze yenilenen tecrübelerimizi modern teknolojimiz ile birlikte kaliteli modeller oluşturduk. Bu sayede binalarınız ile uyumlu gözükerek dairelerinizin maliyetini yükseltiyoruz. Montaj sırasında gerekliği iş sağlığı güvenliğini ele alarak kusursuz tasarımları meydana getiriyoruz. Sizlerde örnek tasarımlarımızı görmek ve balkonlarınız da oluşturmak istiyorsanız lütfen tıklayınız. Detaylı bilgiler için bizler ile iletişime geçmeyi unutmayınız.

Sincan Pvc ve Pimapen Cam Balkon Nedir?

ankaranin-en-iyi-cam-balkon-firmasi

Pimapen cam balkonlar son zamanlar da satışı yüksek olan modeller arasındadır. Sektör olarak genişledikçe her geçen gün daha yeni modeller inşa edip müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Estetik ve şık tasarımlarımız mevcut olup dilediğiniz tasarımları bir araya getiriyoruz. İnşaat sektörlerinin vazgeçilmez parçalarıdır. Kullanışlı yapısı ve pratikliği ile müşterilerimiz gönül rahatlığı tercih edebilir.

 • Pimapen cam balkonlar enerji verimliliği yüksek yapıtlardır.
 • Maliyet bakımından uygun olup fayda bakımından yüksek seviyedir. Böylelikle başarılı sonuçlar elde edip izolasyon gücünü artırırız.
 • Pvc sistemleri bakımı kolay camlar arasındadır. Kolay temizlenebildiği için ev hanımların ilk tercihleri arasındadır.
 • Özel üretimlerimiz sayesiyle pvc sistemleri dayanıklı modeller arasındadır. Dayanıklı olmasının yanı sıra hafif yapıdadır. Kurulumu da oldukça kolaydır.
 • Pimapen cam balkonlar yangına karşı dayanıklıdır. İçerisinde bulunan özel polimerler sayesiyle geç tutuşur, geç alev alır. Bu sebeple mutfaklarda tercih edip gönül rahatlığıyla kullanabiliriz.
 • Pvc sistemleri en önemli özelliği çevreye karşı duyarlı olup çevre dostu olması ile dikkat çeker.
 • Pimapen cam balkonlar farklı yönlere açılır özelliği sayesiyle çok fonksiyonel bir yapıya sahiptir. Böylelikle her ortam da rahatça kullanabilirsiniz.
 • Yer aldığı alanlar da ısı ve ses yalıtımını başarılı bir şekilde sağlar.
 • İyi bir şekilde sağladığı izolasyon sayesiyle bütçenizde tasarruf etmenize yardımcı olur.
 • Pvc sistemleri kir tutmaz bu sayede kolayca temizlenebilir.
 • Farklı modellerimiz mevcut olduğu için ayrı her bir yapıt estetik görünüme sahiptir. Aynı zamanda sizlere farklı renk seçeneklerini bir araya getiririz.

Pimapen Cam Balkonların Kullanım Alanları

Ankara Cam Balkon

Pimapen cam balkonlar her geçen gün artan talepleri ile birçok alanda tercih edilemeye başladı. Özellikle ısı ve ses yalıtımında başarılı olduğu için sizlere yeni yaşam alanları oluşturduk. Bu sayede ailenizle birlikte keyifli dakikalar geçirip güvenli ortamlar sağladık. Bu sebeple hemen hemen her yerde pimapen cam balkonlar karşımıza çıkar. Bunları sıralamak gerekirse şöyledir;

 1. Ev ve iş yerleri
 2. Özel işletmeler
 3. Kamu daireleri
 4. Balkonlar
 5. Mağaza vitrinleri kapı ve pencereleri
 6. Prefabrik yapılar
 7. Ev ve iş yerlerindeki kapı ve pencereler

Günümüzde en çok kullanılan maddeler arasında yer alan polimer, PVC yapıların üretildiği bir malzeme olarak karşımıza çıkar. Genel olarak bakıldığında oldukça modern ve estetik bir yapı sergiler ve PVC üretimi petrol ve tuz karışımından yaparız. Aynı zamanda PVC sektör genelinde hızla yaygınlaşmış olan plastiklerden biridir.

Pimapen cam özellikleri ile birçok kullanıcının ilgisini çekmeyi başarmış ve bunun yanında son dönemler inşa edilen evlerin neredeyse vazgeçilmezleri haline gelmiştir. Farklı renkleri ve formları ile her eve uyum sağlayan modeller, farklı alanlarda da kullanılmaya başlamıştır. Oyuncaklarda su dağıtma borularına, şişe yapımından torba üretimine kadar pek çok farklı alanda PVC’leri görmek mümkündür.

Sincan Pvc ve Cam Balkon Montajı Nasıl Olur?

Cam balkon montajının önemli noktaları, nasıl yapıldığı hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz ve aklınıza takılan bütün sorularınıza cavap bulabilirsiniz.

 • Montajı yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur iş güvenliğinin olmasıdır. Montajı gerçekleştiren ekibin güvenliğini riske edecek durumlara karşı önlem alınmalıdır. İş güvenliği sağlandıktan sonra ilk olarak sistem montajı için yan duvarlardan biri ve alt mermer ile işe başlar ve sabitleme işlemi uygularız.
 • Yan duvar ve alt tarafın sabitlenmesi tamamlarız. Sonra üst kasa profili üst mermere sabitleriz. İmalat sırasında profile açmış lduğumuz vida delikleri dikkatli bir şekilde sabitleriz.
 • Alt kasa alt mermerin üzerine koyar, yan dikme profilinin montajı gerçekleştiririz.
 • Kasaların sabitlenme işlemi bittikten sonra tekerlekli kanatların montajı yapılmaya başlarız.
 • Çıkış ağızlı kanalın monte edilmesi için alt ve üst çıkış ağzı plastikler sökeriz.Frenlerin uzun parçaları kanalın diğer tarafına alındıktan sonra çıkış ağızlı kanatların montajı gerçekleşir.
 • Frenler yerlerine yerleştirildikten sonra kanat ayarları yapılır ve frenlerin sabitlenmesi sağlanır.
 • Çıkış ağızları yerine takarız.

Firmamıza misafir olmak isterseniz lütfen tıklayınız.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp

Share this post

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp

Recent articles

Featured articles