Sincan Cam Balkon Fiyatları 2022

Sincan Balkon Fiyatları

Sincan cam balkon fiyatları olarak sizlere uygun seçenekler ve kampanyalı fiyat aralığı sunarak dilediğiniz tasarımlardan yararlanabiliyorsunuz. Oluşturduğumuz tasarımlar ile birlikte olumsuz iklim koşullarından etkilenmiyor ve dört mevsim kullanabiliyorsunuz. Tasarımlarımızı uzman personel kadromuz ile birlikte oluşturuyoruz. Usta eller ile birlikte dayanıklı modern bir görüntü elde ediyoruz. Sincan cam balkon fiyatları bakımından kaliteli hizmet uygun fiyat performansı gösteriyoruz.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte cam balkonlara duyulan talepler artmıştır. Yüksek binalar da oturan müşterilerimiz ve yoğun güneş alan mekanlar da daha rahat bir yaşam alanı oluşturuyoruz. Dilediğiniz renk seçenekleri sunarak manzaradan bir kayıp yaşamıyorsunuz. Sincan cam balkon m2 fiyatları olarak uygun seçenekler sunuyoruz. Dilediğiniz tasarımları seçip evlerinize misafir oluyoruz.

Sincan cam balkon m2 fiyatları bakımından diğer firmalara nazaran uygun kampanyalı ürünlerimiz mevcuttur. Bu sayede sizleri üzmüyor ve evlerinizde yeni yaşam alanları meydana getiriyoruz. Kaliteli ürün seçeneği ve modern teknolojinin yardımıyla dayanıklı tasarımları bir araya getiriyoruz. Sizler de modellerimizden yararlanmak ve evlerinizde oluşturmak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Sincan Cam Balkon Fiyatları ve Çeşitleri

oval-cam-balkon

Cam malzemelerin ışık alan yapısına göre ve evimizin birçok alanında tercih edebiliriz. Hem gün ışığı hem de güneş ısısından yararlanmak açısından teras ve balkonlar öncelikli tercihimiz olur. Ya da yılın son aylarına doğru yağmur ve kar kendini göstermeye başladığı zaman doğal afetlerden korunmamıza yardımcı olur. Böylelikle rahatça oturarak açık balkonlarımızı kapatıp evcil hayvanlar ve çocuklarımız için tehlikeli olmaktan çıkar. Bu gibi nedenlerden dolayı balkon kaplama işimize yarayacaktır.

Cam balkon çeşitleri ile birlikte teraslarınızı ve balkonlarınızı kapatarak her mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz. Modern ve estetik bir görüntü sağlayarak dairelerinizin maliyeti artırabilirsiniz. Cam balkonların çalışma prensiplerine göre çeşitleri vardır. Bunlara değinecek olursak;

  • Katlanır Cam Balkon
  • Sürgülü Cam Balkon
  • Isıcamlı Cam Balkon
  • Giyotin Cam Balkon

Katlanır Cam Balkon

Cam balkon seçenekleri arasında en çok tercih edilen sistemlerden bir tanesidir. Camları sağa ve sola doğru istediğimiz gibi hareket ettirebiliriz. Alüminyum ray içerisinde hareket sistemi gerçekleşir. Hareket eden camları bir yönde toplar ve katlarız. Dilediğimiz zaman açarak güneşin tadını çıkartırız. Çerçevesini oluşturduğumuz profilleri paslanmaz alüminyumdan meydana getiririz. Darbelere karşı dayanıklı olan temperli camlar ile birlikte kaliteli malzemeler ile sistemlerimizi oluştururuz.

Sürgülü Cam Balkon

Sürgülü cam balkon eşikli veya eşiksiz olmak üzere iki çeşitte oluşturuyoruz. Eşikli sürgülü modellerimiz sistemin camların hareket etmesini sağlayan profillerdir. Bu sistemlerde de yine alüminyum çerçevelerden meydana getiririz.

Camlar içerisinde monte ettiğimiz vidalar sayesiyle tekerlekleri yerleştiririz. Bu tekerlekler sayesiyle camlar, alüminyum profil ile birlikte hareketini sağlar. Eşiksiz sürgülü cam balkonlar da alüminyum raylar da bir çıkıntı yoktur. Cam panellerin alt ve üst bölgesinde dışarıya doğru monte ettiğimiz yaylı tekerleklerden oluştururuz. Alüminyum profil üzerinde bu sistemler hareket eder.

Isıcamlı Cam Balkon

Isıcamlı cam balkonlar yalıtımı en yüksek derece de sağlar. Bu sistemde kullandığımız alüminyum profiller, temperli camlar, alüminyum fitiller sayesiyle her malzemelerin üst düzeyde yalıtımı oluşturur. Böylece dışarıdaki soğuk havanın içeriye girişini engelleyerek iç ortamın sıcak olmasını sağlar. Enerji tasarruf etmenizi sağlar. Çalışma prensibi bakımından katlanır cam balkonlar ile aynı sistemi oluşturur. Camları yine sağ ve sola doğru hareket ettirerek belli bir yönde toplayarak açıp kapatabiliriz.

Giyotin Cam Balkon

Genellikle mağaza, kafe ve yeme –içme merkezleri gibi alanlar da kullanırız. Camları yukarı ve aşağı yönlere doğru hareket ettirebiliriz. Bu sistemde en az iki cam vardır. Camları uzaktan kumanda yardımı ve manuel olarak hareket ettirebiliriz. Dış tasarımları alüminyum olup paslanmaz malzemelerden meydana getirdik. Hareket sistemini kolay bir şekilde sağlanması için zincirler elde ettik. Ve bunları iç mekanizmalarda yer yer verdik. Yağışlı havalar da alanı kapatarak ıslanmasını engelledik.

Sincan Cam Balkon Fiyatları ve Cam Balkon Fitili

Cam balkon sistemlerimizde paneller arasında kullandığımız fittiler vardır. Bunlar şeffaf, plastik, alüminyumdur. Aynı zamanda PVC sistemlerinden de meydana getiririz. Bu fitilleri cam panellerin birleşimde kullanırız. Dış etkenlerden koruyarak içeriye toz, kir, su ve nemin girmesini engelleriz. Aynı zamanda dışarıdaki seslerin en aza indirgeyerek rahat bir yaşam alanı oluştururuz.

Sizlerde firmamızı ziyaret etmek ve detaylı bilgi almak isterseniz lütfen tıklayınız.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp

Share this post

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp

Recent articles

Featured articles