Sincan Cam Balkon Firmaları 2021

Sincan cam balkon firmaları olarak sizlere yeni yaşam alanları kazandırarak ailenizle ile birlikte keyifli dakikalar sürmenize yardımcı oluyoruz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile birlikte uzun ömürlü dayanıklı tasarımları meydana getiriyoruz. Ürün malzemelerimizi birinci sınıf tercih ederek kaliteyi ön plana çıkarıyoruz. Sincan cam balkon firmaları bakımından kaliteli ve uygun fiyat seçeneklerini sizler ile buluşturuyoruz.

Sincan Cam Balkon Firmaları

Sincan cam balkon tamiri yaparak zamanla aşınmaya yüz tutmuş sistemleri yeniliyoruz. İlk günkü güzelliğine kavuşturarak sizlere teslim ediyoruz. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte cam balkonlara duyulan ihtiyaç artmıştır. Yüksek binalar da oturan müşterilerimiz ve soğuk iklim koşulları yaşanan bölgeler de yaşayan müşterilerimiz balkonlarını kapatmak isterler. Bu bakımdan sizlere en iyi tasarımları meydana getirerek binalarınız ile uyum şeklinde gözükür. Aynı zaman da dairelerinizin maliyetini de artırır.

Ankara’nın pek çok ilçesine hizmet vererek müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Montaj öncesi ve sonrası gereken sorumluklarımızı biliyor ve her bakımdan müşterimize yardımcı oluyoruz. Montaj sırasında iş sağlığı ve güvenliği konusunda ciddi tedbirler alıyoruz. Bu sayede estetik görünümlü tasarımları meydana getiriyoruz.

Cam Balkon Nereler de Kullanılır?

Ankara cam Balkon Modelleri

Cam balkon sistemleri günümüzde yaygınlaşmaya bu sebeple de her geçen gün kullanım alanı artmaktadır. İstediğimiz zaman açıp kapatır, katlanır bir yapıya sahip olduğu için kullanım rahatlığı sunuyor. Mekanı konforlu hale getirerek yeni bir alan yeni bir oda olarak kullanır hale geliyoruz. Genellikle evlerimizin balkonlarında tercih ettiğimiz bu sistemler sayesiyle kar, yağmur, dolu ve rüzgar gibi doğal afetlerden korunmuş oluruz. Su sızdırma problemleri olmayarak bu alanı kiler olarak da tercih edebiliriz.

Yaz aylarında içeriye doğru katlayarak açık alanın keyfini çıkartırız. Aynı zaman da kış aylarında balkonumuzda dilediğimiz gibi zaman geçirebiliriz. Balkonların haricinde iş yeri ve ofisler, terasları cam balkon sistemi ile kapatırız. Bu sayede oturma alanlarımızı genişletmiş oluruz. Temperli camlar kullandığımız için bu tür modeller diğerlerine göre 5 kat daha dayanıklıdır.  Darbelere karşı dayanıklı olup hırsızlara karşı da güvenli bir alan oluşturmuş oluruz.

Özel kilit mekanizmalarımız ve çocuk kilitlerimiz ile birlikte hem çocuklarınız hem de evcil hayvanlarınız için korumaları bir alan sağlarız. Cam balkonların kullanım alanlarını sıralayacak olursak;

  • Ev, daire ve konutlarda
  • Kafe,  restaurant ve barlarda
  • Plaza, dükkan ofis, mağaza
  • Bekleme salonları, alışveriş merkezleri, Kapalı spor salonları
  • Otel ve pansiyon
  • Havaalanları ve otobüs terminalleri

Ve bunun gibi pek çok alanda tercih edebiliriz.

Sincan Cam Balkon Firmaları ve Avantajları

Camların katlanarak aynı veya farklı noktalar da topladığımız için mevsim değişikliklerinden etkilenmez. Bu sebeple en iyi şekilde kullanım rahatı sunar. Cam balkon sistemlerini zevklerinize göre oluşturup dilediğiniz renk seçeneklerini seçebilirsiniz. Son derece kullanışlı bir yapıt olup dayanıklı bir türdür. Tüm kanatların açılabilmesi ile kolay bir şekilde temizlememize de yardımcı olur. Dışarı ile bağlantısını sağlayan bu alanlar kısa süre de toz, kir ve böcek atıkları ile dolabiliyor. Açılır kapanır özelliğinin olması ile rahat bir şekilde temizlememize yardımcı oluyor.

Cam balkonlar esnek bir kullanımı olduğu için yağmur, kar ve rüzgar gibi hava şartlarından etkilenmezsiniz. Aynı zamanda polen haşere, yaprak, gürültü ve hayvan atıkları gibi birçok durumlardan etkilenmemizi sağlıyoruz. Dış ortamı iç ortamdan ayırarak ısı yalıtımı konusunda oldukça başarılıdır.

Kış bahçesi veya yaz bahçesi olarak tercih ettiğimiz bu alanda balkon tipi ile evinizdeki çok güzel çiçekler yetiştirip 4 mevsim kullanarak ailenizle birlikte keyif yapabilirsiniz. Ses yalıtımını iyi derecede sağladığı için dışarıdan gelen sesleri minumuma indirir. Böylelikle fazla seslerden kurtulmuş olursunuz.

Kullandığımız temperli camlar sayesiyle darbelere karşı savunma sağlar. Aynı zamanda enerji tasarrufu sağladığı için herhangi bir ısıtıcıya da gerek duymazsınız. Kullandığımız malzemeler çeliktir bu sebeple paslanmaz ve nemde etkilenmez.

Sincan Cam Balkon Firmaları ve Cam Balkon Tamiri

Cam balkon montajı yaparken dikkat etmemiz gereken hususlar vardır. Yan duvar ve alt tarafı sabitler ve tamamlar daha sonra üst kasa profilleri mermere sabitleriz. İmalat sırasında profilde açtığımız vida deliklerini dikkatli bir şekilde sabitlemeliyiz. Alt kasa ve mermerin üzerine koyarak çıkış ağızlı kanalı monte ederiz. Fren ayarlamalarını yaptıktan sonra kanat ayarlarına geçeriz. Ve frenleri sabitler çıkış ağızlarını kontrol eder kanatların iyi bir şekilde hareket ettiğini test ettikten sora teslim ederiz.

Firmamızı ziyaret etmek ve daha detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp

Share this post

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp

Recent articles

Featured articles