Yenikent cam balkon olarak faaliyet gösterdiğimiz süreç boyunca evlerinize misafir olarak başarılı projelere imza attık. Amacımız herkesin ihtiyaçlarını karşılayacak düzeyde modeller tasarlamak ve dizayn etmektir. Bu yüzden çalışma arkadaşlarımızı profesyonel ve deneyimli tercih edip her balkonlara göre modeller inşa ediyoruz. Yenikent cam balkon olarak müşterilerimiz için geniş fiyat seçenekleri sunarak uygun fiyat listesi sunuyoruz. Modellerimizi inşa ederken modern gelişmiş teknolojimizi kullanarak estetik tasarımlar oluşturuyoruz. İşimizi seviyor ve önemsiyoruz bu doğrultuda uzun yıllar kullanacağınız yapıları bir araya getiriyoruz. Sizler de örnek tasarımlarımızı görmek ve bizleri evlerinize misafir etmek isterseniz lütfen bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

Yenikent Cam Balkon ve Cam Balkon Modelleri

Ankara da cam balkon modelleri oluşturarak sizlere yeni yaşam alanları kazandırıyoruz. Bu sayede evlerinizdeki fazla ürünleri veya ailenizle birlikte keyifli dakikalar sürebilirsiniz. Amacımız ülke standartlarını yükseklere çıkartmak bunun içinde malzeme tercihlerimizi birinci sınıf tercih ediyoruz. Sizlere farklı renk seçenekleri sunarak çeşitli modeller inşa ediyoruz. Bunların arasında en çok tercih edilen modeller ısıcamlı cam balkonlardır.

Kullanım rahatlığı ve yalıtımı yüksek olması sebebiyle müşterilerimiz tarafından sevilerek kullanılıyor. Katlanır cam balkon olarak da nitelendirdiğimiz bu yapıları içeriye doğru katlayarak açıp kapatırız. Bu sayede balkonlarımızı dilediğimiz zaman açık veya kapalı tercih ederiz. Üstelik camları şeffaf şekilde dizayn ettiğimizden manzaradan hiçbir kayıp yaşamazsınız. Isıcamlı cam balkonların en büyük özelliği camlarının temperli olmasıdır. Bu sayede rüzgara ve olumsuz iklim şartlarına karşı savunma sağlar. Hatta dışarıdan gelebilecek sert cisimlere karşı dayanıklı olduğu için hiçbir sorun yaşamazsınız.

 Temperli camlar yapıldığı alanın ısı ve ses yalıtımını oldukça iyi sağlar. İçerideki sıcak havayı koruduğu için ekstra bir ısıtıcıya gerek duymazsınız. Bu sayede de bütçe dostu bir modellerdir. Bir diğer modelimiz ise sürme seri cam balkonlardır. Küçük dar mekanlarda tercih ederek dar alanları kullanışlı hale getiririz. Sürme yapıda olduğu için sağa ve sola doğru çekim kuvveti yaparak açıp kapatabiliriz. Bu modelleri de isterseniz tek camlı ya da ısıcamlı şekilde oluşturup sıcak bir ortam sağlarız.

Firmamızı ziyaret etmek ve fiyat teklifi almak için tıklayınız.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp

Share this post

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp

Recent articles

Featured articles