Cam Balkon Modelleri ve Fiyatları 2022

Cam balkon modelleri ve fiyatları olarak firmamız sizlere kusursuz tasarımları yaparak sizlere kaliteli hizmetler veriyoruz.  Kullandığımız malzemeleri birinci sınıf tercih edip tasarımlarımızı uzun süre kullanım imkanı sunuyoruz. Cam balkon modelleri ve fiyatları olarak uygun fiyat seçenekleri sunup müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Üretken ve yenilikçi tavrımız ile birlikte en yeni modeller inşa etmeyi amaçlıyoruz. Bu sayede binalarınız ile uyumlu modeller inşa ediyoruz. Farklı renk seçenekleri sunup dilediğiniz tasarımları balkonlarınıza inşa ediyoruz. Alanında uzman ve deneyimli kişiler ile çalışıyor ve titiz bir çalışma sergiliyoruz. Sizler de evlerinizde yeni bir yaşam alanları isterseniz sitemizi ziyaret edip bizimle iletişime geçiniz.

Cam Balkon Modelleri ve Fiyatları Ankara

surme-cam-balkon-fiyatlari

Firmamız ısıcamlı cam balkon tasarımları yaparak sizlere ısı ve ses yalıtımı sağlıyor. Böylelikle sizlere yaz kış oturacağınız keyifli dakikalar sunuyoruz. Tekerlek sistemleri ile belli bir noktada biriktirip açıp kapatabilirsiniz. İçeriye doğru katlayarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. İpleri boncuklar ile daha çekici hale getirerek açıp kapatabiliyorsunuz. Hareket sistemimizi sağlayan tekerlekleri alüminyum ve metal tercih ediyoruz. Çünkü kimi tekerlekler su ile karşılaştıkları zaman paslanıyor. Bu da hareket sistemini engelleyerek rahat bir şekilde itme çekme kuvvetini sağlayamayız. Alüminyum tekerlek paslanmadığı için rahat bir kullanım sunarız.

Profillerimizi inşa ederken camların dayanıklılığı bizim için önemlidir. Bu sebeple temperli camlar tercih ediyoruz. Camlarımızı 600-650 dereceler de özel fırınlarımızda ısıtıyoruz. Daha sonra hava ile temas ettirerek ani soğumaya bırakıyoruz. Bu sayede ilk olarak iç kısmı daha sonra da dış kısmı güçlenir. Soğuma işlemi tamamladıktan sonra kesinlikle camlarda kesme, taşlama işlemi gerçekleştirmiyoruz. Temperli camlar sayesiyle olumsuz iklim koşullarına ve rüzgarlara karşı savunma sağlıyor. Böylelikle içerideki sıcak havayı koruyarak dışarıdan soğuk hava girmesini engelleriz. Profillerimizi çerçeve kalınlıklarını 2 mm kalınlıkta oluştururuz. Aynı zamanda çerçevelerimizi alüminyumdan inşa edip güneş ısı ve ışığından etkilenmemesini sağlıyoruz. Bu sayede sararma ve kararma yaşamadığı için izolasyonunu kaybetmeyecektir. Isıcamlı cam balkonlar aynı zamanda güvenli bir alan sağlar. Özel kilit mekanizması ile alanı daha emniyetli hale getiriyoruz.

Firmamızı ziyaret edip detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Cam Balkon M2 Fiyatları

Cam balkon m2 fiyatları konusu kullanıcılar tarafından sık olarak aranılmaktadır. Ekici Cam Balkon firması olarak siz değerli müşterilerimize cevaben cam balkon m2 fiyatları ile ilgili bu yazımızı derledik.

Cam balkon uygulaması, en özel alanlarınız olan evlerinizdeki balkonlarınızı kapatmak için başvurabileceğiniz uygulamalardan biridir. Ekici Cam Balkon firması olarak siz değerli müşterilerimize cam balkon uygulaması yapımında hassasiyetle yardımcı olmaktayız. Cam balkon m2 fiyatları konusuna cevaben derlediğimiz yazımızı okumak için devam edebilirsiniz.

Cam balkon uygulaması balkonlarda, kafelerde, ofis ve dükkanlarda kullanılabilecek olup kapatılması istenen mekanın cam balkon uygulamasına uygun olması durumuna bağlı olarak yapılabilmektedir.

Bireyler cam balkon uygulamasına genel itibari ile balkonu kapattırmak için başvurmaktadır. Cam balkon uygulaması ile balkonlarınız kapattırabilirsiniz, oda olarak değerlendirebilirsiniz, depolama alanı olarak değerlendirebilirsiniz ya da kapalı olarak balkon olarak kullanabilirsiniz.

Balkonlar evlerin dışında olması nedeniyle dışarıdaki etmenlerden çokça etkilenerek kirlenir, yağmur sonrası ıslanır ve kar sonrası buzlanma oluşabilir. Cam balkon uygulaması ile bu tarz dış etmenlerin etkilerini engellemek mümkün.

Bu sayede balkonlarınızı hem dilediğiniz gibi değerlendirebilir hem de temizliği kolaylaştırarak ayrıca temiz kalmasını sağlayabilirsiniz. Cam balkon m2 fiyatları ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Cam balkon uygulaması yaptırmak isteyen müşterilerimize yerinde analiz ve ölçüm yaparak yardımcı olarak en uygun tasarımı yapıp teslimat sağlamaktayız.

Cam Balkon Su Sızdırır mı?

Cam balkon su sızdırır mı sorusu tarafımıza müşteriler tarafından gelen sık sorular arasındadır. Cam balkon uygulamalarımız su sızdırmaz özelliği ile dışarıdan gelen suyu balkona geçirmez.

Cam balkon uygulamamız su sızdırmaz özelliği ile dışarıdaki suyun içeri girmesini engellerken yalnızca su değil, diğer tüm dış etmenlerin balkona girmesini engelleyerek temiz kalmasını sağlamaktadır.

Cam balkon modellerimiz arasında siz değerli müşterilerimizin talep, istek ve ihtiyaçları doğrultusunda hareket ederek ilerleme sağlamaktayız. Müşterilerimize sunduğumuz geniş seçim yelpazemiz ve cam balkon modellerimiz ile tercih seçeneği sunmaktayız.

Belirttiğiniz ve seçtiğiniz renk ve modelde cam balkon uygulamasını siz değerli müşterilerimize dikkat ve özenle teslim etmek için çalışmaktayız. Yerinde analiz ve ölçüm yaptıktan sonra seçtiğiniz modeli ihtiyacınıza göre tasarlayarak cam balkon uygulamasının montajını sağlamaktayız. İçinde bulunduğumuz sektörde cam balkon uygulaması ile faaliyetlerimizi yürüterek varlığımızı sürdürmekteyiz. Cam balkon m2 fiyatları konusuna cevaben derlediğimiz yazımızı okumak için devam edebilirsiniz.

Cam balkon uygulamamız su geçirmez ve şık görünümü ile balkonlarınızı modern görüntüye ulaştırır. Cam balkon uygulaması ile balkonlarınızı artık bir oda olarak kullanabilir ve keyif yapabilirsiniz. Cam balkon m2 fiyatları ile ilgili derlediğimiz yazımızda sormak istedikleriniz ve merak ettikleriniz ile ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp

Share this post

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp

Recent articles

Featured articles