Cam Balkon Modelleri ve Fiyatları 2022

In this article:

Cam balkon modelleri ve fiyatları olarak firmamız sizlere kusursuz tasarımları yaparak sizlere kaliteli hizmetler veriyoruz.  Kullandığımız malzemeleri birinci sınıf tercih edip tasarımlarımızı uzun süre kullanım imkanı sunuyoruz. Cam balkon modelleri ve fiyatları olarak uygun fiyat seçenekleri sunup müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Üretken ve yenilikçi tavrımız ile birlikte en yeni modeller inşa etmeyi amaçlıyoruz. Bu sayede binalarınız ile uyumlu modeller inşa ediyoruz. Farklı renk seçenekleri sunup dilediğiniz tasarımları balkonlarınıza inşa ediyoruz. Alanında uzman ve deneyimli kişiler ile çalışıyor ve titiz bir çalışma sergiliyoruz. Sizler de evlerinizde yeni bir yaşam alanları isterseniz sitemizi ziyaret edip bizimle iletişime geçiniz.

Cam Balkon Modelleri ve Fiyatları Ankara

surme-cam-balkon-fiyatlari

Firmamız ısıcamlı cam balkon tasarımları yaparak sizlere ısı ve ses yalıtımı sağlıyor. Böylelikle sizlere yaz kış oturacağınız keyifli dakikalar sunuyoruz. Tekerlek sistemleri ile belli bir noktada biriktirip açıp kapatabilirsiniz. İçeriye doğru katlayarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. İpleri boncuklar ile daha çekici hale getirerek açıp kapatabiliyorsunuz. Hareket sistemimizi sağlayan tekerlekleri alüminyum ve metal tercih ediyoruz. Çünkü kimi tekerlekler su ile karşılaştıkları zaman paslanıyor. Bu da hareket sistemini engelleyerek rahat bir şekilde itme çekme kuvvetini sağlayamayız. Alüminyum tekerlek paslanmadığı için rahat bir kullanım sunarız.

Profillerimizi inşa ederken camların dayanıklılığı bizim için önemlidir. Bu sebeple temperli camlar tercih ediyoruz. Camlarımızı 600-650 dereceler de özel fırınlarımızda ısıtıyoruz. Daha sonra hava ile temas ettirerek ani soğumaya bırakıyoruz. Bu sayede ilk olarak iç kısmı daha sonra da dış kısmı güçlenir. Soğuma işlemi tamamladıktan sonra kesinlikle camlarda kesme, taşlama işlemi gerçekleştirmiyoruz. Temperli camlar sayesiyle olumsuz iklim koşullarına ve rüzgarlara karşı savunma sağlıyor. Böylelikle içerideki sıcak havayı koruyarak dışarıdan soğuk hava girmesini engelleriz. Profillerimizi çerçeve kalınlıklarını 2 mm kalınlıkta oluştururuz. Aynı zamanda çerçevelerimizi alüminyumdan inşa edip güneş ısı ve ışığından etkilenmemesini sağlıyoruz. Bu sayede sararma ve kararma yaşamadığı için izolasyonunu kaybetmeyecektir. Isıcamlı cam balkonlar aynı zamanda güvenli bir alan sağlar. Özel kilit mekanizması ile alanı daha emniyetli hale getiriyoruz.

Firmamızı ziyaret edip detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp

Share this post

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp

Recent articles

Featured articles