Bağlıca cam balkon olarak firmamız sizlere en yeni ve en kaliteli modelleri oluşturuyor ve sizlere yeni yaşam alanları kazandırıyoruz. Etkin olduğumuz süreç boyunca müşterilerimizin evlerine misafir olduk olduk. Ve onlara başarılı projeler oluşturduk. Bu sayede arkamızda mutlu müşteriler bıraktık. Bağlıca cam balkon olarak işimizi seviyor ve önemsiyoruz. Böylelikle hiçbir müşterilerimizi mağdur etmiyoruz.

Bağlıca Cam Balkon Nerelerde Tercih Ederiz?

Cam balkon sisteminin günümüzde yaygınlaşmasından dolayı kullanım alanları da artmaktadır. İstenildiği zaman kapanıp açılabilen katlanır kanatları sayesinde, kullanıldığı mekanı konforlu bir alan haline getiren bu sistemi, ayrı bir oda olarak da kullanabilirsiniz. Genellikle evlerin balkonlarında kullanımı olan cam balkon sistemi yağmur, kar, dolu gibi doğal afetlere karşı sizleri korur. Böylece yaz aylarında balkonunun keyfini çıkaran insanlar, kış aylarında da evlerinin balkonunda rahat bir şekilde oturabilmektedir.

İş yerleri veya ofislerin terasları cam balkon sistemi ile kapatılmaktadır ve oturma alanı olarak kullanılabilmektedir. Temperli camlar kullanılan bu sistem darbelere karşı 5 kat daha dayanıklı haldedir ve hırsızlığa karşı güvenli durumdadır. Çocuk kilidi sayesinde çocuklarınız ve evcil hayvanlarınız için güvenli bir oyun alanı olarak da kullanabilirsiniz. Bir çok alanda kullanılan cam balkon sistemi genellikle aşağıda ki mekanlarda kullanılabilir.

 • Ev, Konut veya Dairelerde
 • Kafe, restorant veya barlarda
 • Otel ve Pansiyonlarda
 • Plaza, Dükkan, Ofis ve Mağazalarda
 • Eğlence Merkezleri, Alışveriş Merkezleri ve Kapalı Spor Salonlarında
 • Bekleme Salonları, Şehir içi  ve Şehirler Arası Terminallerde
 • Havaalanları

Katlanır cam sistemleri yukarıda belirttiğimiz yerler gibi daha bir çok alanda uygulamasını gerçekleştirmekteyiz.

Bağlıca Cam Balkon ve Özelliği

Evleriniz için kolaylıkla tercih edebileceğiniz ısıcamlı balkon özellikle yalıtım ve sesten dolayı yaşanan problemlerin eksik yönlerini tespit eder. Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda ortaya çıkmıştır.

Camların ısıcamlı ve çift taraflı temperli olması daha etkin yalıtım, güvenlik ve dolayısıyla enerji tasarrufu sağlamaktadır. Kullanacağınız Camların özellikleri ve renkleri performans değerlerini yükseltir. Dört mevsim daha konforlu ve daha yalıtımlı mekânlarda yaşamanızı sağlamaktadır. Bu özellikli camların kullanıldığı yeni nesil yalıtım camı ünitelerinde, hem hava boşluğunun sağlandığı yalıtımdan yararlanırız. Hem de renkli ve kaplamalı camlarının ısıyı içeride tutma özelliğinden yararlanılmaktadır. Standart düz camlarla üretilen Isıcamın darbelere karşı dayanıklılığı yoktur. Bu nedenle kazalara ve hırsızlığa karşı önlem amacıyla ısıcam bünyesinde temperli olarak emniyet ve güvenlik camları kullanılmalıdır. 

Kış ve Sonbahar aylarında sona eren balkon keyfinin devam ettirebilmesi için üretilen cam sistemidir. Mevsimsel değişikliklere en iyi cevap veren katlanır cam balkon sisteminde, camlar sağ ve sol yönlere doğru hareket etmektedir. Katlanır cam balkon sisteminde kullanılan camların tümü temperli camlardır. Bu camlar darbelere karşı normal camlara göre 5 kat daha dayanıklıdır. Camlar paslanmaz alüminyum profiller içerisinde monte edilmektedir ve bu alüminyum profiller ayrıca katlanır cam balkon sisteminin çerçevesini oluşturmaktadır. Cam paneller alt ve üst kısımlarına, tekerlekler monte edilerek alüminyum ray içerisinde hareket etmesini sağlar. Ayrıca çocuk kilidi kullanılan katlanır cam balkon uygulamasında, güvenli bir alan da oluşturabilirsiniz.

Cam Balkon Temizliği Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Öncelikle Isıcamlı cam balkon temizliği için dikkat etmeniz gereken bazı konular vardır. Isıcamlı cam balkon temizliği yapmadan önce, cam panellerin toplandığı yönde eşyaların olmaması gerekir. Daha rahat bir temizlik alanı oluşabilsin diye. Merdiven, sandalye gibi eşyaların üzerine çıkmadan önce, bu malzemelerin ayaklarının sabit olmasına ve kaymamasına dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde herhangi bir kaza da düşme riski ile karşılaşabilirsiniz. Isıcamlı cam balkon temizliği oldukça basittir.

 • Isıcamlı cam balkon temizliği için öncelikle camların iç kısmından başlamalısınız. Islak bir bez ile ilk cam panelin iç kısmını siliniz.
 • Sildiğiniz cam paneli kuru bir bez ile kurulamalıyız.. Ancak yün bırakan bez olmamasına dikkat ediniz.
 • Çok sert bir şekilde bastırmadan diğer cam panelleri de silerek, kurulamalıyız.
 • Tüm cam panellerin iç kısımlarına bu işlemi yaptıktan sonra, cam panelleri açarak dış kısma geçiniz.
 • Cam panellerin dış kısmına da aynı işlemi uygulayınız.
 • Tüm cam panellerin temizleme işlemi bittikten sonra, ısıcamlı cam balkonunuzu rahatça kullanabilirsiniz.

Sizlerde firmamızı ziyaret etmek ve fiyat teklifi almak isterseniz lütfen tıklayınız.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp

Share this post

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp

Recent articles

Featured articles