Yaşamkent cam balkon olarak sizlere iyi hizmet garantisi sunarak hareket ediyoruz bu sebeple alanında uzman arkadaşlarla çalışıyoruz. Amacımız mağdur olan bütün müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını gidermek. Bu sebeple modern teknoloji ve kaliteli ekipmanlarımız ile hareket ediyoruz. Yaşamkent cam balkon olarak edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda sizlere dayanıklı modeller oluşturduk. Sizlerde tasarımlarımızı görmek ve yaptırmak isterseniz hemen şimdi tıklayınız.

Yaşamkent Cam Balkon ve Cam Balkon Nedir?

Camların katlanarak aynı veya farklı noktalara toplanma özellikleri ile mevsimsel değişikliklere en iyi cevap verebilen sistemdir.

Cam balkon kapama sistemleri yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasının yanı sıra, son derece kullanışlı ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Tüm kanatların içeriye açılması ile kolay temizlenebilen bu sistem rüzgar, yağmur, toz gibi dış etkenlere karşı koruyucudur. Cam balkon sisteminde kullanılan camlar 8 mm – 10 mm kalınlığında temperli camlardan yapılmaktadır. Kırılması durumunda çok küçük parçalara ayırır canlılara ve çevreye asla zarar vermez. Soğuk havalarda ısı yalıtımı sayesinde içeriye soğuk havayı daha az alarak kullanıldığı alanda ısı kaybı daha aza indirir.

sincan-cam-balkon-önerileri

Katlanır Cam Balkon

Çevre şartlarına karşı yüksek koruma sağlarız. Yalıtımlı sistemi modern görüntüsüyle görselliği ön plana çıkıyor. Bunun yanı sıra, en zorlu iklim koşullarında kullanabiliriz bunun için tasarlanmıştır. Eşikli veya eşiksiz kullanılabilmesi sayesinde her türlü ihtiyacı karşılayabilmektedir. Katlanır olma özelliğinden dolayı, açıldığı zaman dış mekanla iç mekanın kesintisiz olarak birleşmesini sağlar. Kullanılan dörtlü contalama sistemi ile mükemmel ısı, ses, hava ve su yalıtımı sağlayarak mekanları konforlu yaşam alanları haline getirir.

Sağlamış olduğu ısı yalıtım performansı ile enerji maliyetlerinin düşmesini ve yaşam konforunuzun artmasını sağlar. Ayrıca kanatlar arasında 3-5 mm arası boşluk İsteğe bağlı olarak kanatlar arasındaki boşluğu pvc fitille ortadan kaldırdık. Alt ve üst profillerde iç ve dış taraftan fırça contalar ile donattık. Bu sebeple alt ve üstte kullanılan contalar kanatlara değil kanat profillerine monte edilip sabitledik. Çatal klavuz ile birlikte özel olarak tasarlanmış havalandırma aparatını beraber kullanma seçeneği sunuyoruz.

Tüm aksesuarla profiller içerisinde tamamen görünmeyecek şekilde ayarladık. Az bakım gerektiren ve tamamen pas tutmaz emniyetli aksesuarlardır. İçten kilitleme ve açma seçeneği döndürülebilir kilitle kilitleyip açma seçeneği Kanatları iki farklı modellerdir. Ve üç farklı renkte kanat tutma aparatı ile sabitleme seçeneği vardır. Siyah, beyaz ve gri olmak üzere 3 farklı renkte aksesuar seçeneği vardır. 8 ve 10 mm kalınlığında emniyetli ve temperli cam bölmelerdir. Bölmeler gizli vidalarla ve özel yapıştırıcı ile kanat profillerine üstten ve alttan güvenlikli biçimde sabitledik. Cam bölmeleri kolayca yer değiştirme imkanı vardır.

Renkli Cambalkon

Balkonlar evlerimizde sıklıkla kullandığımız ve evlerin dış ortam ile bağlantı kurmasını sağlayan alanlardır. Açık ortamlarda farklı bir yaşam alanı sunan balkonlar, ufak, dar veya değişik nedenlerden dolayı şekilsiz olsa bile doğru bir planlama ve doğru bir dekorasyonla modern bir odaya dönüşebilmektedir. Balkon kapatma sistemleri arasında en çok kullanılan ve en sık tercih edilen cam balkon sistemleridir. Cam balkon sistemleri ile birlikte açık balkonlar, tamamen kapatılarak modern bir görünüme sahip olmaktadır. Bina yapısına göre renkli cam balkon sistemlerini de tercih edebilirsiniz. Böylece renkli cam balkon sistemlerinde bulunan renkler; Mavi, Yeşil, Bronz ve Füme renklerdir.

Yaşamkent Cam Balkon Sistemlerinin Avantajları

  • İstenildiği zaman açılabilen, istenildiği zaman kapatabiliriz. Bu nedenle balkonları kullanışlı ve konforlu bir yaşam alanı haline getirir.
  • Binanıza ve balkonunuza estetik bir görünüm katar
  • Esnek kullanım kolaylığı sayesinde yağmur, kar ve iklim şartları ne olursa olsun balkonu istenilen biçimde kullanma imkanı sağlar.
  • Toz, gürültü, yaprak, polen, haşere, balkonlarda yuvalanabilen hayvanlar ve atıkları vardır. Bu gibi istenmeyen dış ortam şartlarından korunma sağlar.
  • Evcil hayvanlarınız için güvenli bir alan sağlar.
  • Dış ortam ile iç ortamı birbirinden ayırarak ısı yalıtımı sağlar.
  • Kış bahçesi olarak da kullanabiliriz. Bu balkon tipi sayesinde evinizde atmosfer bakımından çiçek yetiştirme imkanı yakalayabilmeniz mümkün olur.
  • Ses yalıtımı sağlayacak şekilde tasarladık. Fazla sesin balkondan içeri girmesin engel olmaktadır.
  • Temperli camlar kullanıdığından, darbelere karşı dayanıklıdır.
  • Enerji tasarrufu sağlar. Kullandığımız malzemeler pas tutmaz çeliktir,neme karşı dayanıklıdır.

Firmamızı ziyaret etmek ve fiyat teklifi almak için tıklayınız.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp

Share this post

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp

Recent articles

Featured articles