In this article:

Sincan cam balkon olarak yer aldığımız bu sektörde çeşitli tasarımlar oluşturarak sizlere en uygun fiyat seçenekleri sunuyoruz. Bu sayede her kitleye ulaşabiliyorsunuz. Sincan cam balkon olarak Ankara’nın birçok ilçelerine hizmet veriyoruz. Yenilikçi ve üretken tavrımız ile yeni tasarımları meydana getiriyoruz. Bu sebeple müşterilerimizin istek ve arzularını yerine getirdik. Geçmişten günümüze edindiğimiz tecrübeler ve deneyimleri projelerimizde yansıttık. Bu sayede ortaya dayanıklı ve kaliteli modelleri oluşturduk. Sizler de tasarımlarımızı görmek ve yeni yaşam alanları oluşturmak için sitemizi ziyaret ediniz.

Cam Balkon Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Öncelikle cam balkon yaptırmak istiyorsanız doğru ve güvenilir kurumsal bir firma ile çalışmak gerekir.
 • İyi bir montaj için kaliteli malzeme kullanmamız gerekir. Çünkü iyi olmayan bir silikon ya da cam yapısı ilerleyen süreçlerde kullanamaz hale gelir ve aşınır.
 • Dayanıklı ve sağlam bir yapı için temperli veya lamine cam tercih etmeliyiz. Bu camlar sayesiyle diğer modellere göre 7 kat daha dayanıklıdır. Dışarıdan gelen sert cisimlere karşı savunma sağlar. Sadece güçlü bir cisimle isteyerek vurduğumuzda kırılır. Bu esnada bile küçük zar boyutlarında tuzla buz olur. Ve etrafındaki hiçbir canlıya zarar vermez.
 • Profil içerisinde su tahliye kanalları ve deliklerine yer vermek gerekir. Bu sayede sağanak kar ve yağmur yağışlarında içeride su birikmez. Böylelikle dışarıya aktarım olur.
 • Cam balkon yapısının içerisinde kıl fitillere yer veririz. Bu sayede rüzgar ile birlikte toz toprak kirlerin boşluklardan girmesini engeller.
 • Cam kanatların hareket sistemini sağlayan tekerleklerin alüminyum tercih etmeliyiz. Çünkü su ile temas edildiğinde pas tutmaz ve hareketten kayıp yaşamazsınız.
 • Aynı şekilde tekerlek millerini de alüminyum seçmeliyiz.
 • Camları alüminyum çerçeveler içerisinde monte etmeliyiz. Çünkü alüminyum çerçeveler güneş ısısından etkilenmez ve sararma yaşamazsınız.
 • Çerçeve et kalınlığı en az 2 mm olması gerekir.
 • Katlanır cam balkon sistemleri oluşturacaksak özel kilit mekanizmalarına yer vermeliyiz. Bu sayede çocuklarınız içinde emniyet bir alan oluştururuz. Ve de korumalı olması ile hırsızlardan koruma sağlarsınız.
 • Cam kalınlığı yapılan yüksekliğe göre belirlemeliyiz. 240 cm yüksekliğe 8mm, 240 cm üzeri yüksekliğine 10 mm cam kalınlığı kullanmalıyız.
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment

Share this post

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp

Recent articles

Featured articles