Sincan cam balkon olarak yer aldığımız bu sektörde çeşitli tasarımlar oluşturarak sizlere en uygun fiyat seçenekleri sunuyoruz. Bu sayede her kitleye ulaşabiliyorsunuz. Sincan cam balkon olarak Ankara’nın birçok ilçelerine hizmet veriyoruz. Yenilikçi ve üretken tavrımız ile yeni tasarımları meydana getiriyoruz. Bu sebeple müşterilerimizin istek ve arzularını yerine getirdik. Geçmişten günümüze edindiğimiz tecrübeler ve deneyimleri projelerimizde yansıttık. Bu sayede ortaya dayanıklı ve kaliteli modelleri oluşturduk. Sizler de tasarımlarımızı görmek ve yeni yaşam alanları oluşturmak için sitemizi ziyaret ediniz.

Cam Balkon Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gereken 10 Madde

 • Öncelikle cam balkon yaptırmak istiyorsanız doğru ve güvenilir kurumsal bir firma ile çalışmak gerekir.
 • İyi bir montaj için kaliteli malzeme kullanmamız gerekir. Çünkü iyi olmayan bir silikon ya da cam yapısı ilerleyen süreçlerde kullanamaz hale gelir ve aşınır.
 • Dayanıklı ve sağlam bir yapı için temperli veya lamine cam tercih etmeliyiz. Bu camlar sayesiyle diğer modellere göre 7 kat daha dayanıklıdır. Dışarıdan gelen sert cisimlere karşı savunma sağlar. Sadece güçlü bir cisimle isteyerek vurduğumuzda kırılır. Bu esnada bile küçük zar boyutlarında tuzla buz olur. Ve etrafındaki hiçbir canlıya zarar vermez.
 • Profil içerisinde su tahliye kanalları ve deliklerine yer vermek gerekir. Bu sayede sağanak kar ve yağmur yağışlarında içeride su birikmez. Böylelikle dışarıya aktarım olur.
 • Cam balkon yapısının içerisinde kıl fitillere yer veririz. Bu sayede rüzgar ile birlikte toz toprak kirlerin boşluklardan girmesini engeller.
 • Cam kanatların hareket sistemini sağlayan tekerleklerin alüminyum tercih etmeliyiz. Çünkü su ile temas edildiğinde pas tutmaz ve hareketten kayıp yaşamazsınız.
 • Aynı şekilde tekerlek millerini de alüminyum seçmeliyiz.
 • Camları alüminyum çerçeveler içerisinde monte etmeliyiz. Çünkü alüminyum çerçeveler güneş ısısından etkilenmez ve sararma yaşamazsınız.
 • Çerçeve et kalınlığı en az 2 mm olması gerekir.
 • Katlanır cam balkon sistemleri oluşturacaksak özel kilit mekanizmalarına yer vermeliyiz. Bu sayede çocuklarınız içinde emniyet bir alan oluştururuz. Ve de korumalı olması ile hırsızlardan koruma sağlarsınız.
 • Cam kalınlığı yapılan yüksekliğe göre belirlemeliyiz. 240 cm yüksekliğe 8mm, 240 cm üzeri yüksekliğine 10 mm cam kalınlığı kullanmalıyız.

Sincan Cam Balkon Fiyatları

en-guzel-cam-kapama-modelleri

Cam balkon tercih etmenin pek çok sebebi bulunmaktadır. En önemli etmen dört mevsim boyunca kesintisiz balkon keyfi yaşayabilmenizdir. Balkonlarında konfor ve ferah bir yaşam alanı isteyenler vazgeçilmez tercihidir. Cam balkon sistemleri imar bakımından herhangi bir problem yaratmamaktadır. Bu yüzden hukuksal açıdan kullanımında bir problem yoktur. Evinizin mimari yapısına asla zarar vermeden, sizler için yaşam kolaylığı sunmaktayız. Ayrıca cam balkonlar kapatıldığı zaman, yaşam alanlarınıza böcek, sinek, arı, polen, toz, toprak ve kir gibi istenmeyen durumların girmesini engellemektedir.

Sistem özelliğine göre ısı, ses ve ışık yalıtımı sağlamaktadır. Dışarıdan gelen gürültüyü en az seviyeye kadar indirgemektedir. Özellikle ısıcamlı cam balkon sistemleri tercih edildiği zaman yazın soğutma, kışın ise ısıtma giderlerinde %50 oranında rahat tasarruf sağlayabilirsiniz.

Ekici cam balkon olarak sizlere her daim bütçenize en uygun fiyat teklifleri sunabilmenin sevinci içerisindeyiz. 2022 Yılı Güncel Cam Balkon Ankara Fiyat listelerine ulaşabilmek için hemen bizimle iletişim kurunuz.

Cam Balkon Sincan Tavsiye

en-yeni-surme-cam-balkonlar

Firmamız sizler için cam balkonda dikkat etmeniz gerek hususları listeledik.

 • Cam balkon yaptıracağınız firma asla mevsimlik cam balkon işi yapanlardan olmasın. Hatta daha kurumsal olarak bayi olması daha iyidir.
 • Garanti ve bakım konusunda problem yaşamamak adına, sözleşmenizi dikkatlice okuyunuz.
 • Cam balkon hizmetlerinde teknik problem yaşamamak için kaliteli cam balkonlar tercih edin.
 • Plastik fitil yerine, sistemlerde alüminyum fitil tercih edin.

Sincan cam balkon firması olarak sizlere her daim 7/24 hizmet vermekteyiz. Sizlerde kaliteli ve uygun fiyata cam balkon arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.

Cam Balkon Yaptırmanın Yararları

kis-bahcesi-yaptir
 • Sizlere yeni yaşam alanı katacağı için dilediğiniz zaman vakit geçirebilirsiniz.
 • Katlanır sistemleri olduğu için istediğiniz zaman açıp kapatabilirsiniz. Bu sayede yazları güneşin tadını çıkartıp, kışları kar ve yağmur yağışlarını izlerken kahve yudumlayabilirsiniz.
 • Şeffaf cam modellerimiz olduğu için manzaradan bir kayıp yaşamazsınız.
 • Siyah renkli camlar ile de inşa ederek yoğun güneş alan mekanların daha rahat hale getiririz. Ayrıca mahremiyetinizi korur dışarıdan insanlar silüet şeklinde gözükür.
 • Temperli cam profillerimiz ile hem ısı hem de ses yalıtımını oluştururuz. Böylelikle kış mevsimlerin de bile gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Üstelik farklı ısıtıcılara gerek duymadan enerji ve bütçe dostu sistemlerdir.
 • Özel kilit mekanizmalarımız ile profilimizde yer vererek dilediğiniz zaman açıp kapatırsınız. Bu sayede çocuklarınız için de güvenli ve emniyetli bir alan oluştururuz. Ayrıca hırsızlardan da koruma sağlarız.
 • Yeni bir yaşam alanı oluşturduğumuz için kullanmadığınız eşyaları da orada muhafaza edebilirsiniz.
 • Kapalı bir alan sağlayarak içeride yağmur ve kar sularının birikmesini önlüyoruz. Hem sizin sağlığınız için hem de yüzeyleriniz aşınmamış olarak mekanı daha uzun kullanabilirsiniz.

Firmamızı ziyaret etmek ve detaylı bilgilere ulaşmak isterseniz lütfen tıklayınız.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp

Share this post

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp

Recent articles

Featured articles